nurkowanie hurghada

nurkowanie

hurghada nurkowanie

Hurghada kursy nurkowania

Kurs nurkowania PADI AOWD Hurghada

kurs nurkowania zaawansowany Hurghada cena

kurs nurkowania zaawansowany PADI AOWD hurghada Hurghada kurs nurkowania AOWD hurghada kurs nurkowania PADI AOWD

Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver Hurghada

Kurs nurkowania PADI Advanced OWD jest najpopularniejszym zaawansowanym kursem nurkowania na świecie. Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie to kurs nabierania doświadczeń pozwalajacy pewniej czuć się pod wodą oraz zwiększyć komfort podczas nurkowania i dlatego warto zaraz po ukończeniu kursu podstawowego PADI OWD zapisać się na kurs nurkowania zaawansowany PADI Advanced OWD. Program kursu nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie trwa 2-3 dni i umożliwia opanowanie umiejętności nurkowych pozwalających na nurkowanie do głębokości 30 metrów.

Kurs nurkowania PADI AOWD Hurghada | warunki wstępne

Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie kandydat musi ukończyć kurs nurkowania podstawowy PADI Open Water Diver lub równoważną innej uznawanej organizacji nurkowej (SSI, IANTD, SDI, CMAS). W Egipcie nie uznawane sa certyfikaty nurkowe ESA i EULF tzw. "egipski CMAS". Minimalny wiek aby zapisać się na kurs nurkowania PADI AOWD to 12 lat. Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD) w Hurghadzie nie są wymagane badania lekarskie, konieczny jest natomiast dobry stan zdrowia. Przed rozpoczęciem kursu nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie będziesz wypełmiał formularz-medyczny-PADI-AOWD (do pobrania PDF) dotyczący Twojego stanu zdrowia i zawierający listę chorób będących przeciwskazaniem do nurkowania. Jeśli na któreś z pytań odpowiedż brzmi TAK konieczne jest przyniesienie zaświadczenia od lekarza zezwalające na udział w kursie nurkowania PADI AOWD. kurs nurkowania PADI AOWD Hurghada 

Kurs nurkowania PADI Advanced OWD Hurghada | przebieg kursu PADI AOWD

Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie trwa 2 dni i składa się z 5 nurkowań z łodzi, poprzedzonych teorią (PADI eLerning w języku polskim). Dwa nurkowania kursu nurkowania są obowiązkowe: nurkowanie głębokie (do 30 m) i nurkowanie nawigacyjne oraz trzy nurkowania do wyboru np. nurkowanie wrakowe, nurkowanie w prądzie, nukowanie z łodzi, nurkowanie doskonała pływalność. Do kursu nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie możesz przystąpić od razu po kursie nurkowania podstawowym PADI Open Water Diver. Zajęcia na kursie nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie trwaja od godziny 9.00 do godziny 16.00. Student uzyska certyfikat nurkowy PADI AOWD po wykonaniu 5 nurkowań i wypełnieniu sprawdzinaów wiedzy. Po kursie nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie nie ma egzaminu końcowego.

1 dzień kursu nurkowania PADI AOWD Hurghada: wypełnienie dokumentów do kursu nurkowania PADI AOWD, przygotowanie sprzętu do nurkowania, wykład z teorii nurkowania, wypełnianie sprawdzianów wiedzy, omówienie ćwiczeń oraz zasad bezpiecznego nurkowania, 2 nurkowania specjalistyczne (nurkowanie doskonała pływalność i nurkowanie w prądzie) podczas nurkowań wykonujemy ćwiczenia.

2 dzień kursu nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie: przygotowanie sprzętu do nurkowania, wykład z teorii nurkowania, wypełnianie sprawdzianów wiedzy, omówienie ćwiczeń oraz zasad bezpiecznego nurkowania, 3 nurkowania specjalistyczne z łodzi (nurkowanie głębokie, nurkowanie nawigacyjne, nurkowanie wrakowe lub z łodzi) podczas nurkowań wykonujemy ćwiczenia.

Kurs nurkowania PADI Adventure Diver

Kurs nurkowania PADI Adventure Diver w Hurghada jest cześcią kursu PADI Advanced OWD i jest on dla osób które mają tylko 1 dzień. Program PADI Adventure Diver to doskonała okazja do zdobycia dodatkowego doświadczenia pod okiem instruktora nurkowania PADI. Program nurkowy PADI Adventure diver w Hurghadzie skłąda się z 3 nurkowań z łodzi. Mogą to być dowolne dostępne 3 nurkowania, gdyż podczas tego kursu nie ma nurkowań obowiązkowych : nurkowanie głębokie, nurkowanie wrakowe, nurkowanie w prądzie, nurkowanie z łodzi, nurkowanie na wzbogaconym powietrzu, nawigacją podwodną, doskonała pływalność, fotografią podwodną. Po wykonamiu 3 nurkowań z przygodą otrzymasz certyfikat PADI Adventure Diver który uprawnia do nurkowania do głębokości 21m. Następnym razem, gdy wykonasz jeszcze 2 nurkowania (w tym nurkowanie głębokie i nurkowanie nawigacyjne) otrzymasz certyfikat PADI Advanced OWD pozwalający nurkować do głębokosci 30m

Hurghada kurs nurkowania PADI AOWD | rezerwacja i PADI eLerninga

Kursy nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie prowadzę są indywidualne a dzień rozpoczęcia kursu nurkowania może być dowolny niemniej jednak konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Proszę o wcześniejszą informacje na (e-maila, facebook, whatsaap) kiedy chcieliby Państwo rozpocząć kurs nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie, a ustalimy dogodny termin. Już na miejscu w Hurghadzie odbierzemy Państwa rano z hotelu i odwieziemy po nurkowaniach. Koszt transportu z hotelu mieście Hurghada jest w cenie kursu nurkowania PADI AOWD.

Do kursu nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie mozna się wcześniej przygotować. Mogą Państwo jeszcze w Polsce zakupić dostep do systemu PADI eLerning i opanować cała teorię kursu nurkowania PADI AOWD a na miejscu w Hurghadzie pozostaje tylko praktyka. Podczas kursu nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie zazwyczaj wykonujemy następujące nurkowania: nurkowanie głebokie, nurkowanie nawigacyjne, nurkowanie w prądzie, nurkowanie wrakowe, nurkowanie z łodzi lub nurkowanie doskonała pływalność. Kurs nurkowania AOWD jest łatwy i przyjemny, i w przeciwieństwie do kursu nurkowania PADI OWD nie kończy się on egzaminem.

Hurghada kurs nurkowania PADI AOWD | Instruktor nurkowania

Większość kursów nurkowania prowadze osobiście. Nazywam się Tomasz Staś, mieszkam w Hurghadzie od ok 20 lat i jestem doświadczonym instruktorem nurkowania PADI Elite diving instructor na poziomie Master Scuba Diver Trainer nr #634285. W swojej karierze wykonałem ponad 20,000 nurkowań w Morzu Czerwonym w okolicach Hurghady i przeprowadziłem bezpiecznie ok 1000 kursów nurkowania na róznych poziomach (od OWD do poziomu Divemastera, a 5 moich wychowanków zostało instruktorami nurkowania). Mój najmłodszy student Junior OWD miał 10 lat a najstarszy 75 lat. Jestem instruktorem nurkowania innych organizacji nurkowych jak IANTD i TDI. W swojej karierze nurkowej nigdy nie miałem żadnego wypadku nurkowego.

Kurs nurkowania PADI Advanced OWD Hurghada | Uprawnienie nurkowe

Posiadając certyfikat nurkowy PADI Advanced Open Water Diver można nurkować do maksymalnej głębokości 30 m z partnerem posiadającym stopień nurkowy PADI AOWD lub wyższy. Po ukńczeniu kursu nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie i zalogowaniu 20 nurkowań można kontynuować naukę nurkowania na kursie nurkowym PADI Rescue Diver który trwa kolejne 2-3 dni.

Kurs nurkowania PADI AOWD Hurghada | Cena

Cenę kursu nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD) w Hurghadzie zawiera koszty pracy instruktora nurkowania PADI i koszty stałe związane z jego organizacją tzn. koszty transferów z hotelu w Hurghadzie (transport jest w cenie kursu nurkowania PADI AOWD), ładowania butli nurkowych, koszty nurkowań z łodzi oraz opłatę za certyfikat nurkowy i materiały szkoleniowe którą pobiera PADI. Kurs nurkowania PADI AOWD realizowany w Polsce zazwyczaj kosztuje więcej, jest mniej przyjemny (zimna woda, noszenie cieżkiego sprzetu podczas nurkowania z brzegu) i nie zawiera obiadów, transportu do centrum nurkowego orazi nurkowań z łodzi.

 

Kursu nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD) w Hurghadzie zawiera:

centrum nurkowe Hurghada
kursy nurkowania Hurghada
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt