nurkowanie hurghada

nurkowanie

hurghada nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Hurghada kurs nurkowania

Kursy nurkowania OWD hurghada

kurs nurkowania Hurghada cena

KURS NURKOWANIA PADI OWD HURGHADA

kurs nurkowania owd Hurghadakurs nurkowania PADI OWD Hurghadakursghada kurs nurkowania PADI OWD

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada: Kurs nurkowania Open Water Diver PADI w Hurghadzie jest najbardziej uznanym kursem nurkowania dla początkujących na świecie. Program kursu nurkowania OWD Hurghada pozwala opanowanie podstawowych umiejętności nurkowe, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie certyfikat nurkowy PADI Open Water Diver uprawniający do nurkowania do głębokości 18 m. kurs nurkowania PADI OWD Hurghada 

Hurghada kurs nurkowania OWD badania lekarskie: Aby rozpocząć kurs nurkowania OWD PADI (Open Water Diver) w Hurghadzie nie są wymagane badania lekarskie, konieczny jest natomiast dobry stan zdrowia. Przed rozpoczęciem kursu nurkowania PADI OWD będziesz wypełmiał formularz-medyczny-OWD dotyczący Twojego stanu zdrowia i zawierający listę chorób będących przeciwskazaniem do nurkowania. Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś tak konieczne jest przyniesienie zaświadczenia od lekarza zezwalającego na nurkowanie.

Warunki uczestnictwa w kursie nurkowania OWD w Hurghadzie: Minimalny wiek kandydata na kurs nurkowania PADI Open Water Diver to 10 lat, (w wieku 10-14 lat certyfikat PADI Junior OWD - konieczna jest zgoda rodziców) i dobry stan zdrowia .

Przebieg kurs nurkowania OWD PADI Hurghada: Kurs nurkowania PADI Open Water Diver w Hurghadzie zaznajomi Cię z podstawami nurkowania, poznasz sprzęt nurkowy oraz technikę nurkowania. Kurs nurkowania OWD Hurghada składa się z "nurkowań basenowych" (nurkowania na płytkiej wodzie), oglądania filmu w języku polskim PADI Open Water Diver, wykładów z teorii nurkowania zakończonych egzaminem oraz nurkowań z łodzi na wodach otwartych (nurkowanie Hurghada). Nurkowania z łodzi wykonujemy na rafach koralowych Morza Czerwonego (Hurghada nurkowanie). Kursu nurkowania OWD PADI w Hurghadzie trwa zazwyczaj 4 dni jednak każdy będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do nabycia niezbędnych umiejętności nurkowych. Zajęcia na kursie nurkowania OWD trwaja od godziny 9.00 do 16.00. Kursant uzyska certyfikat nurkowy po wykonaniu prawidłowo wszystkich ćwiczeń zawartych w programie kursu nurkowania OWD PADI i zaliczeniu egzaminu końcowego.

Rezerwacja miejsca na kursie nurkowania OWD PADI Hurghada: Wystarczy wysłąć od mnie maila na adres tstas@tlen.pl z informacją kiedy chcieliby Państwo rozpocząć kurs nurkowania. Już w Hurghadzie wysyłają Państwo smsa a my odbierzemy Państwa z dowolnego hotelu w miejscowości Hurghada i odwieziemy po nurkowaniach (koszt transportu z hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania). <>

Instruktor nurkowania PADI prowadzący kursie nurkowania w Hurghadzie: Większość kursów prowadze osobiście. Nazywam się Tomasz Staś, mieszkam w Hurghadzie od 16 lat i jestem doświadczonym instruktorem PADI (Elite Instructor) na poziomie Master Scuba Diver Trainer nr #634285. W swoim życiu wykonałem ponad 20000 nurkowań w Morzu Czerwonym i przeprowadziłem ponad 1000 kursów nurkowania na róznych poziomach (od OWD do poziomu Divemastera, a 5 moich wychowanków zostało instruktorami PADI). Mój najmłodszy kursant Junior OWD miał 10 lat i 2 miesiące a najstarszy 75 lat. Jestem także instruktorem nurkowania innych organizacji nurkowych jak IANTD i TDI. W swojej karierze nurkowej nigdy nie miałem żadnego wypadku.

Umiejętność pływania a zapisanie się na kurs nurkowania OWD w Hurghadzie: Osoba która zapisuje się na kurs nurkowania OWD w Hurghadzie nie musi być dobrym pływakiem. Wystarczy że osoba umie pływać w płetwach z maską i rurką a to po krótkim szkoleniu potrafi chyba każdy. W ramach kursu nurkowania OWD trzeba przepłynąć w sprzęcie ABC 300 m (lub 200 m bez ABC).

Wcześniejsze przygotowanie się do kursu nurkowania OWD (Hurghada): Tak to dobry pomysł, aby nie spędzić całego urlopu czytając książkę. Mogą Państwo jeszcze w Polsce zakupić podręcznik do kursu nurkowania OWD PADI Open Water Diver Manual w każdym centrum nurkowym PADI lub w internecie i go przeczytać. Ponadto po potwierdzeniu rezerwacji udziału w kursie nurkowania przesyłam materiały szkoleniowe.

Dzień rozpoczęcia kursu nurkowania OWD Hurghada: Prowadzę kursy nurkowania w małych grupach i właściwie może to być dowolny dzień. Proszę tylko o wcześniejszą informacje kiedy chcieliby Państwo rozpocząć kurs nurkowania. Juz na miejscu wysyłają Państwo potwierdzającegopoprzez whatsaap a ja od razu odpowiadam i podaje dokładną godzinę odbioru z hotelu w Hurghadzie. Transport z i do dowolnego hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania.

Cena kursu nurkowania OWD w Hurghadzie: Na cenę kursu nurkowania składa się koszt pracy instruktora nurkowania PADI wynoszący ok 50% ceny kursu i koszty stałe związane z jego organizacją tzn. koszty transferów z i do hotelu w Hurghadzie (transport z terenu Hurghady jest w cenie kursu nurkowania), wypożyczenia sprzętu nurkowego, ładowania butli, materiały szkoleniowe, logbook, koszty nurkowań z łodzi. Kurs nurkowania OWD realizowany w Polsce zazwyczaj kosztuje więcej, jest mniej przyjemny (zimna woda, nudne nurkowania w basenie, trudna logistyka - transport cieżkiego sprzętu nurkowego i butli nurkowych między między basenem, jeziorem a centrum nurkowym) oraz nie zawiera nurkowań z łodzi. Kurs nurkowania OWD w Hurghadzie jest jednym z najtańszych kursów nurkowania PADI OWD na świecie.

Uprawnienia po ukończeniu kursu nurkowania OWD: Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Open Water Diver (Hurghada) możesz nurkować do 18 m z partnerem posiadającym stopień nurkowy PADI OWD lub wyższy. Możesz kontynuować naukę nurkowania i przystąpić do kursu nurkowania Advanced Open Water Diver dzięki któremu można nurkować do głębokości 30 m.

 

Cena kursu nurkowania PADI OWD eLerning : 350 Euro+ 150 Euro (PADI eLerning + certyfikat)

 

Cena kursu nurkowania zawiera:

  • 4 dniowy kurs nurkowania PADI OWD w Hurghadzie prowadzony przez polskiego instruktora nurkowania PADI

  • Kompletyny sprzęt nurkowy łącznie z ABC (maska, fajka, płetwy, automat oddechowy, pianka, jacket).

  • Bezpłatny transport na nurkowanie z każdego hotelu w Hurghadzie.

  • Książka do kursu nurkowania w języku polskim, logbook oraz miedzynarodowy certyfikat nurkowy PADI

  • Obiad i napoje podczas nurkowań z łodzi

 

centrum nurkowe Hurghada
kursy nurkowania Hurghada
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt